| anonim_4396 a întrebat:

Primesc adesea invitatii la strand, la mures, la piscina dar le refuz din cauza complexelor, vara m-a luat pe nepregatite, am cateva kg in plus si cava celulita mi-e cam rusine sa apar in costum de baie in public. Un sfat?

Răspuns Câştigător
| Alllllexandra a răspuns:

Poi poti sa incepi un program de slabit.Incearca o dieta rapida si usoara.Iti dau un link unde gasesti tot ce trebuie ca sa scapi de kg in plus in scurt timp:http://www.divahair.ro/......icienta.De asemenea, cum zice acolo, nu e de ajuns doar o dieta.Trebuie sa faci si sport.Iti recomand doua videoclipuri care m'au ajutat si pe mine foarte mult si foarte repede:http://www.trilulilu.ro/colectie/miscare-petya/pilates-abs-full -asta e pentru abdomen, iar pentru fund, picioare si coapse:http://www.trilulilu.ro/colectie/miscare-petya/pilates-fund-si-coapse.Vor fi greu de facut prima oara dar te vei obisnui iar rezultatul, te asigur, este miraculos.
Celulita, sigur se va reduce daca ti dieta si faci sport, iar daca vrei sa dispara complet poti sa iti cumperi o crema speciala dedicata acesteia cum ar fi Nivea Good-Bye Cellulite(o poti comanda de aici:http://www.farmablu.ro/farmacie/crema-anticelulitica-nivea). Daca vei urma aceste sfaturi vei avea un corp de invidiat! Sper ca te'am ajutat, scuze daca am scris prea mult:)) te pup:*

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Daca tu crezi ca la strand ori la piscine sunt doar fotomodele Te inseli amarnic! Daca iti este rusine cu corpul tau cred ca te chinui foarte mult si vei regreta foarte mult pe viitor cand vei ramane cu aceste amintiri! Eu iti recomand sa nu te mai rusinezi cu corpul tau si sa te accepti asa cum esti sunt sigur ca ai o imagine gresita in cea mai mare parte despre tine si in realitate ai un corp Superb! Si incaodata iti spun sigur la strand sau la piscine sunt persoane cu mult mai rau decat tine! Asa Ca eu iti recomand sa te Bucuri de Vara Asta care a mai ramas si nu o lasa sa treaca fara sa te bucuri de ea! si sa ramai cu niste amintiri Frumoasa pentru Viitor! ok?

| Nucreeed a răspuns:

O VIATA ai. daca stai sa faci totu' cum zice lumea ca e bine...ai sa regreti mai incolo...nu trebuie sa iti pese de ce zic altiihappy gandeste'te putin la chestia asta..de ce trebuie sa-ti pese de altii si sa nu'ti traiesti viata cum vrei tu? E VIATA TA.tu decizi

| Anita_Any_1979 a răspuns:

Pai ..eu iti zic ca poti sa faci mai multe lucruri
1. poti sa slabesti putin ceea ce ar fi foarte bine
2. Un prieten adevarat nu te critica pentru cum arati, conteaza ca ai acceptata sa vi cu ea/el undeva! Nu cred ca ai prieteni atat de rai incat sa-ti zica ceva!
3. Nu trebuie sa-ti fie rusine, pentru ca asta esti tu si poate peste cateva zile/ luni o sa-ti treaca! Sper sa sfatul meu tii-a fost de ajutor!