| AnkuEmil a întrebat:

Primul care raspunde la intrebare primeste funda: ce faci?

Răspuns Câştigător
| cretzulycy a răspuns:

Raspund la intrebari pe TPU. Tu?

4 răspunsuri:
| QuizMaster a răspuns:

Bine,uite stau pe net, tu?

| julietadya a răspuns:

Bine ascult muzicaa si votez apropo votati si voi care vedeti mesajul va rog :http://tweeter.faxo.com/Justin_Bieber_Biggest_Superfan?page=2 Pt BELIEBERS! Votatiii Romaniaaa! Pt cele care nu stiu cum se voteaza : Trebuie sa dati click pe butonul,, I am human'' de sub poza iar apoi sa votati tara Romania (suntem pe locul 28 pag 2 )... scuze de mass... Dar votatiiii! Multumesc :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti raspund la intrebare

| xoxoxD a răspuns:

Stau si raspund la intrebarileee` de pe Tpuu` tubatting eyelashes?