| robyroby a întrebat:

Primul sarut cu prietena. Cum sa procedez?

11 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Lasa-te purtat de val laughing. Daca o sa ai in gand niste pasi o sa faci o mare VARZA. laughing

| xibalba a răspuns:

Oricate ai citi despre sarut, despre tehnica sarutului, in momentul ala nu`ti mai amintesti nimic, crede-ma. Faci cum simti, cum face si ea, o sa va descurcati voi. Si daca iese un moment penibil, invatati sa faceti haz de necaz IMPREUNA.

| broscutsaaa a răspuns:

Pai in primul rand, sa nu`i spui ca nu stii...
Daca te intreaba ceva gen : "Stii sa saruti?"
Tu ii zici :"Hai sa vedem!" laughing
Siii smug asaa... asaaa rolling on the floor)
Intelegi tu laughing
Bafta multa. :*

| cretzufinish a răspuns:

Imagineaza-ti: te intalnesti cu ea, o iei de manutza, o mai mangai pe ici pe colo, te apropii incet incet de gurita ei, ii dai initial un pupic, mai respiri o secunda si daca insita si ea si va place continuati...cu limbutzelebatting eyelashes
ATENTIE: sa ai respiratie fresh

| Andutsaa a răspuns:

Pur si simplu' o sarutsi laughing!

Bestial Ja_Rule l-ai lamurit rolling on the floor

| robyroby explică:

Eu am aproape 14 ani, la fel ca ea happy

| Aerosmith a răspuns:

A... te intanlesti cu ea(inainte mesteci o guma). spui o gluma buna vorbiti...si totul va veni de la sine. crede-ma big grin

| Ja_Rule a răspuns:

Bagi limba in gura ei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-te purtat de val trăiește momentu big grin

| robyfzr a răspuns:

Cati ani ai nenea?:-stongue.Aerosmith mai bine 2 gume sa fie sigurwinking. Cand va despartiti si banuiesc ca va pupati pe obraz... oprestete putin cand esti intr-un drept cu gura ei, la vreo 5 cm, atc iti dai tu seama ce trebuie sa faci.hee hee. baftawinking

| Kuaz a răspuns:

Vorbiti, vorbiti, vorbiti...va apropiati, va apropiati, va apropiati, Si va sarutati! Dar spune-mi si mie.cati ani ai?big grin