| antid00t a întrebat:

Problema cu penisul?
penisul meu in stare erecta are 15 cm la 17 ani. de ce in stare erecta glandul(capul) este acoperit 50% de preput(pielea).straight face.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

MARE probelma! dar de ce ai vrea sa fie acoperit? de ciulini? Ca sa nu raceasca!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sar putea sa fie fimoza du-te la un control la medicul urolog

| MiHaI a răspuns:

Ia viagralaughing

| Mihailan a răspuns:

Salut. Din cate stiu vaginul unei femei are intre 14-16 centrimentri. Deci daca al tau are 15 cm e ok.

| Mihailan a răspuns:

P.S. Nu conteaza ca e acoprit cu piele. Asa si trebuie sa fie.