| ßarbie a întrebat:

Programe de editat poze.adica ca sa pot sa pun inimioare in poza, sa scriu,. sa o decupez sa o pun pe un peisaj.etc.sper ca v-ati prinsbig grin
Dau funda, si daca gasiti mai multe, nu ma suparbig grin

Răspuns Câştigător
| Puff9222 a răspuns:

Photoshop, photoscape, photobrush. multe incep cu "photo"

4 răspunsuri:
| paupaulapaulina a răspuns:

Www.imikimi.com

Cauti ceva acolo sus la Search si o sa-ti apara mai multe rame dai click pe una dintre ele dupa care o sa-ti apara mai mare si dai din nou click...

O sa te puna sa iti faci cont si o sa ai o parola si un NIckname cu care o sa poti sa te loghezi de fiecare data online cand o sa vrei sa modifici poze;)

Fundita :-*

:x :x :x

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

PhotoScape-ul e cel mai bun. happy

| Bogdan_Bogda_1999 a răspuns:

Bogda Bogdan cu Alexandra Daniela