| Nelutsa a întrebat:

Proxy Swicher cum functioneazaaa? Am 187 de puncte la un joc si am auzit ca el se foloseste sa iti cresti punctele.Il am dar nu stiu cum sa il folosesc. Dau fundita daca raspundeti!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu, dar daca e totu o porcarie de joc cu puncte dinalea, degeaba, se prind daca folosesti un server de proxy pentru ca majoritatea ip-urilor sunt din strainatate, in plus jocurile de genu sunt fake, adica degeaba le faci, le-am facut si eu cand ma gandeam ce bine mi-ar sta cu un telefon sau alte din astea in manawinking