| dulshe a întrebat:

Pt ccei care uramareste filmul "inainte de sfarsit" pe kanald: cum vi s-a parut episodul din aceasta seara? asa-i k a fost prea trist? credeti ca lale va muri?

8 răspunsuri:
| dulshe explică:

Nici eu nu vreau sa moara dar mai sunt 3 episoadecrying si in plus filmul se numeste "inainte de sfarsit"

| stefygirl a răspuns:

In nici un caz nu vreau sa moara si oricum ai dreptate a fost cam prea trist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa moara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost foarte trist asa e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu lana nu a murit si nu ma muri dar a fost un pic trist serialul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi-a placut filmul foarte mult:*::*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca lale nu va muri