| Gabriela_Beatrice_1999 a întrebat:

Puneți-mi întrebări, provocări sau întrebări
Vreau să fac video pe youtube!

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Mi-ar placea sa vad videoclipuri cu animale si asta nu ca un colaj de imagini! Ci filmate cu adevarat, la fel videoclipuri cu copii.Toate astea filmate de tine.Si eu incerc sa fac videoclipuri pe aceaste teme dar e foarte greu pentru ca pe unii copii nu te lasa sa filmezi cred ca iese ceva aiurea, iar animelel sunt greu de depistat in ipostaze mai interesante chiar de aceea daca reusesti ceva interesant in domeniu vei avea destule vizionari.

| st3amgam3r a răspuns:

Daca intr-una din zile cand te trezesti ai observa ca esti baiat, ce ai face?