| qWERTY7590 a întrebat:

Pune inaintea cuvantului "Off"un alt cuvant din engleza astfel incat sa iasa chestii gen "PlayOff", "RulesOff", "TornOff", etc. Sa iasa cuvinte cat mai misto, si va rog raspundeti cat mai multi, chiar am mare nevoie pt ceva.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blastoff
blowoff
boff
boiloff
brushoff
castoff
checkoff
coff
cookoff
cutoff
doff
dustoff
enfeoff
falloff
feoff
flyoff
handoff
infeoff
jumpoff
kickoff
knockoff
layoff
leadoff
liftoff
off
payoff
pickoff
playoff
putoff
rakeoff
ripoff
ruboff
runoff
scoff
sendoff
setoff
showoff
shroff
shutoff
spinoff
standoff
stroganoff
takeoff
tipoff
toff
tradeoff
turnoff
waveoff
writeoff

1 răspuns:
| Paulystar a răspuns:

Sa vedem...
CalmOff, CoolOff, RunOff, KeepOff, DownOff, SitOff, StillOff, StyleOff, BaconOff, StarOff, SingOff, PartyOff, MineOff, LightsOff, GuitarOff, CampOff, FunOff, NightOff, DayOff, FightOff, BrightOff, RedOff, GuitarOff, SchoolOff, ManOff, BoomOff, ClapOff, UpOff, WaterOff, DropOff, PhoneOff, BaconOff, CatOff, BatteryOff, VideoOff, ClipOff, KillOff, TubeOff, ShareOff, NowOff, WayOff, GirlOff, DressOff, AirOff, ChildOff, CubeOff, LongOff, LittleOff, BigOff, BlinOff, RadioOff, FridayOff, WeekOff, BandOff, TortureOff, EnglishOff, PowerOff. Cam astea! Daca mai vrei, spune-mi!