| Îți dăăă ariiiipi! a întrebat:

Puteti sa dati click va rog foarte frumos pe urmatorul site %# ^^? http://buzz.igg.com/......evelop.php este pentru un joc [nu sunt obsedata daca va ganditi la asta :))] dar am nevoie de multe clickuri :[ 10 more to go %# thanx :*

2 răspunsuri:
| wolfer18 a răspuns:

Nu prea ai voie sa faci chestia asta aici...in fine, eu ti-am dat click pentru ca nu am ce face la ora asta, dar in mod normal ma obsedeaza la culme chestiile astea, nu le suport

| Îți dăăă ariiiipi! explică:

Ms happy a scuze pot sa il sterg :[? daca pot cumstraight face?