| Alexule19 a întrebat:

Puteti Sa Imi Spuneti Pe Unde Gasesc O Sala De Sport Sa O Inchiriez Pt A Fake Antrenament Pk In Ea?

3 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

De ce nu true antrenament?

| Deea4ever a răspuns:

Sala de Sport de langa Billa Salajan? laughing)

| iulia9_2604 a răspuns:

Aa stiu eu adresa:capul tau lol, costa :0 bani 0 lei 0 centi 0 euro 0 dolari lol de ce pentru ca e guala si e veke poate cadea ori cand lol, si acolo este foarte mic spati dar cum tu esti atat de prost faci cat 0 deci iti va fi confortabil acolo da si acolo cam se doarme deci nu ffface zgomot cu banda nici cu invatatul salei aleia adc creierul tau nu ii place sa retina! lol! acolo cad pereti ai grije iti repet ca poat uitasi si are o use cat capultau adc nu ai creier lol din nou! hai ca te las sper ca iti gasesti cazare buna acolo
aaa da si sa nu dai muzica pe incet ca vine o mana si o da la maxim crede-ma tisa intamplat bine pa pa pa lollollol!
daca ai uitat dejea re citeste daca nu sti ce inseamna iti spun eu citesti dele capat inca o data ai inteels nu,, da sunt sigura cu nu ai inteles asa ca citesta din nou si da muzica mai incet mersi! lolololol! ym the beast