| ody a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine cu mesaje pentru poze la hi5

2 răspunsuri:
| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

[Vreau sa zambesc, sa traiesc si sa gust viata asta langa tine>big grin]
[Candva, undeva a fost odata ca niciodata. e o simpla poveste intre un baiat si o fata day dreaming]
[Daca mâine n-as mai fii, de dorul tău dac-as muri, ai regreta?puppy dog eyes]
[Zidurile știu ca ne-am iubit. Ușile trântite ne-au privit.[love struck] ]
[Celor care cred ca lumea asta cu iubire va scăpa.[love struck] ]
[ Inima demult îți aparține ție, tu ai transformat drama noastră-n comedie[love struck]. ]