| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie cateva linkuri cu poze cu bascheti ca ai lui Justin?batting eyelashes Bieber >:" Si sa`mi spuneti si unde pot sa gasesc >:" Meersibig grin

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Presupun ca se numesc high tops laughing cauta asa pe google

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ma da' ce'are pruncu aista de stati toate-n limba dupa el? Are doi ficati sau ce?

| CudiDaKid a răspuns:

La tomberon laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi daca nu voiai sa raspunzi la intrebare bine daca nu nu mai comenta waiting

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici ii gasesti dar nu stiu daca spun de unde sunt cumparati http://www.google.com/......tp?/search

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De aici ii poti cumpara http://www.zappos.com/supra-tk-society-purple-suede

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii cumpara de la supratksociety.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://factory413.com de aici 100% pacat ca nu stam si noi in S. U. A

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numesc supra shoes
si eu vreau sa'mi iaubig grin trebuie sa comanzi din americatongue