| bxyismylife a întrebat:

Puteti sa-mi povestiti Pariu cu viata episodul de Craciun? Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| ßia a răspuns:

Era ca Andrei e pe moarte. Si at apare Mos Craciun si ii spune lui Ioanea cum ar fi fost daca ei doi nu erau schiimbati la nastere. Si in lumea aia toti erau opusul ce au fost. Vlad era ff rau. Bubu la fel. Sara era un copil inocent care a stat inchisa intr-o camera toata viata si spune ca nu vrea sa cunoasca lumea de afara pentru ca e rea. Si Ioana era rea. A cuplat pe Mara cu dirigintele ei. Taicaso vroia sa mearga la scoala. Cristi era un tocilar si i placea de Ancuta dar ei nu. Atunci IOana si Andrei s-au imprietenit. Si Vlad era gelos.Si vroia sa il bata.Atunci ei doi, Vlad si Andrei au ajuns sa se bata in strada si a venit o masina si a dat peste Andrei iar Ioana plangea neputincioasa. Apoi Ioana il cauata pe Mosu' si nu-l gasea si dintr-o data se trezeste la spital in lumea reala si merge la Andrei si ii spune ca sa nu o lase si il tine de mana plangand. Apoi ca un miracol Andrei deschide ochii, si dupa canta la mall. Si totul e bine cand se termina cu bine.big grin
Fundita?:*

2 răspunsuri:
| euseboy a răspuns:

Buna! iti voi povestii pe scurt dar duminica(azi) la 11 vei putea vedea reluarea... ioana se intalneste cu mos craciun, care ii da ocazia sa viseza cum ar fi viata ei daca nu s-ar fi schimbat la nastere(faza cu incendiu)iar aceasta isi da seama ca ar fi fost mult mai rau, dar la final andrei se trezaste cand ioana ii canta...asta era de asteptat! cam atat. sper ca te-am ajutat!

| Clauudya a răspuns:

In acest episod Ioana isi imagineaza ca Andrei e in viata, ea este invitata la Vlad acasa in care Vlad, Dima si Bubu sunt baieti raii.Cand ajunge la el Vlad o satuta pasional.Pe urma Cristi(tocilarul) ii i-a jacheta si ii zice daca vrea o cafea. Vlad le cere sa plece.Andrei vine si o ajuta pe Ioana sa plece dupa ce ramane cu Vlad. Apoi canta un cantec,
Apoi a doua zi Ioana intarzie din cauza ca adus un brad, dar si decoratiuni.Copii canta un cantec. Dupa care Vlad plange si zice ca e jalnic. Bubu le zice daca mai cred in Mos Craciun.La sfarsitul orei Monica ii arata revisat,, One"in care este Ioana cu Andreea. Vlad vede acea revista. Vlad ii zice ca s-a facut baiat cuminte si o s-ai cumpere un cadou lui Andreei.Atunci Anca se duce la Andreea si ii arata rochia foarte frumoasa.Doar atat pot sa-ti spun mai multe poti vedea pe calculator.