| anonim_4396 a întrebat:

cryingRASPUNDETI URGENT VA ROG!crying
Am fost suspendata crying... si vreau sa imi spuneti daca sunt suspendata pentru totdeauna sau doar pentru o perioada de timpcrying... app daca sunt suspendata pentru totdeauna...cum imi pot sterge acest cont?crying...chiar daca imi place acest site prefer sa imi sterg contul si sa dau raspunsuri anonime sau sa il parasesc de tot...crying Va pup pe toti...crying

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vorbeste cu Raluca (din pagina de contact). Ea iti va spune ce ai gresit, cat dureaza suspendarea si ce trebuie sa faci ca sa iti ridice suspendarea.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eşti suspendată pentru 30 de zile. După 30 de zile poţi revenit pe site. Vorbeşte cu maryana5 sau cu Sensei.Bro şi află cum au scăpat ei.

| r8driver a răspuns:

Am raspuns cat de repede am putut:

Nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiam ca e pe 30 de zilehappy
Nu e pentru totdeauna. daca esti una din cele care isi fac tema aici de aia ai fost suspendatahappy sau daca vb urat. chestii d genu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite aici zice de suspendare. citeste!

Utilizatori suspendati
Membrii TPU care, in ciuda avertismentului public dat de moderatorii TPU, continua sa foloseasca un limbaj injurios, obscen sau care prin activitatea lor pe site nu respecta termenii si conditiile vor fi trecuti pe statutul "Suspendat"
Acesti membri nu se vor mai bucura de toate drepturile pe TPU.ro pentru o perioada determinata (o luna):
-vor putea posta maxim 5 raspunsuri pe zi, iar acestea vor fi moderate
-nu vor putea posta nici o intrebare pe perioada suspendarii
-raspunsurile lor vor fi marcate special in lista de raspunsuri
-profilele lor de utilizator vor fi marcate cu utilizator suspendat.

La expirarea perioadei de suspendare utilizatorii vor fi trecuti la cerere pe statutul "activ", cu exceptia acelor utilizatori care au continuat sa profereze injurii in raspunsurile lor pe perioada suspendarii.
Conturile utilizatorilor care vor continua sa foloseasca un limbaj injurios sau obscen dupa ce suspendarea a fost revocata vor fi eliminate
De asemenea, utilizatorii care, dupa revocarea suspendarii, incalca politica site-ului in orice fel vor fi eliminati de pe site

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti faci alt cont cu acelasi nick.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Scrie la contact@tpu.ro, Raluca este singura în măsură să clarifice situația apărută.
Baftă.
Pa, pa.