| PredatoR a întrebat:

RAZBUNAREA: Arma prostului... sau nu? argumentatihappy

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Nu. Arma prostului e sa nu te razbuni, sa treci peste. Parerea mea.

5 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

La uni Da
la mine Nulaughing

| NoCharachter a răspuns:

Normal ca e arma prostului. Adica daca cineva te face prost, daca te simti ii raspunzi la fel. Dar e penibil sa te injosesti raspunzandu-i la fel.happy

| forever4you a răspuns:

Benny big hug acum draga sa o luam logic cu ce te ajuta razbunarea? Prin asta provoci mai mult rau si arati ca tu esti mai josnic ca cel pe care vrei sa te razbuni, sau la voi ar exista "Ochii pentru ochii si dinte pentru dinte" este absurdoh go on razbunandu-te nu faci absolut nimic bunwinking

| PredatoR explică:

Điέภùšħa
Aici nu vorbesc ca te-a facut unu prost... asta nu-i nimica, sa zicem daca cineva ti-a facut ceva rau, sa iti fura o suma mare de bani sau eu stiu thinking ceva care sa te supere tare... te-ai razbuna pe el?happy

| passenger a răspuns:

Razbunarea = arma prostului, dar prost este cine nu se razbuna laughing