| AllyRozy a întrebat:

Reclame enervante! Buna TPU, as vrea sa va intreb voua cam dupa cate repetari va ramane in cap o reclama? De cate ori trenuie sa o vedeti ca sa o tineti minte?

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Ma uit extrem de rar la TV, dar inainte mi se intampla foarte des sa nu imi pot scoate o reclama din minte. In general, dupa ce o vad de 3-4 ori o invat pe derost. Cat despre cele de pe Internet, am scapat de ele cu AdBlock.

| William a răspuns:

Daca o vad odata pe luna e destul ca sa nu o uit dar folosesc adbock asa ca nu prea am parte de reclame iar la tv nu prea ma uit.

| ElenaSA a răspuns:

Da, reclama cu OLX este enervanta. Depinde de reclama de cate repetari am nevoie pentru a o retine. Daca este ceva interesant imi ajunge o singura data sa o vad.

| Kidutzzzaaaaa a răspuns:

Cam de 2 ori si imi ramane in cap happy mai ales daca nu imi place, :*

| AltTheKid29 a răspuns:

De exempu daca numele companiei este spus de multe ori, ca aceea de la Mercador, care isi schimba numele in OLX, OLX OLX OLX, e exasperanta, dar iti ramane in cap :]]