| GulDan a întrebat:

Recomandati-mi si mie ce sa desenes sa ma antrenez pentru design...sa fac logo-uri, vectori, etc. orce se poate sa faci bani din desene.

1 răspuns:
| horansgang a răspuns:

Trebuie să te înscrii la un curs, îţi trebuie luni, poate chiar anii să poţi să ajungi să te faci design. sau poţi să încerci şi nişte portrete, sau diverse imagine din natură şi să-ţi faci o pagină de Google pentru aţi posta acolo operele de arta şi pentru a le vinde. baftă!