| Mimiutza a întrebat:

Recomandati-mi tunsori! va rog
Sunt o fata de 14 ani destul de inalta...am trasaturi apropiate cu a Selenei Gomez, parul foarte des, cu firul gros, lung pana la jumatatea spatelui, sunt bruneta, cu ochi verde spre maro.si daca puteti si frizuri pentru o nunta pompoasa rau

2 răspunsuri:
| puncte a răspuns:

Esti buna asa.

| Adinaalixandrescu a răspuns:

Mai,daca forma capului e mai lunguiata tunde`te scurt(cam cum avea rihanna inainde parul,nu bobu` cealalta freza), daca ai si volum la par ti-ar sta superwinking...dar daca ai fata mai rotunjoara poti sa-l faci in scari sau bob, cam asa cevahappy