| inflicted a întrebat:

Returnati cadourile primite daca va certați cu cineva? Mai ales daca e o brățară cu semnificație din aia a prieteniei dintre voi doua...

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata in viata mea, sa cer sau sa mi se ceara un cadou inapoi, daca am rupt o prietenie sau amicitie.
Mi se pare injositor, sa ceri un cadou inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, le dau altora. Doar dar din dar se face.

| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Daca esti foarte suparat/a pe acea persoana poti sa-i inapoiezi bratara. Dar daca stii ca exista sansa sa va impacati, pastreaz-o poate lucrurile vor revenii la normal. Ai grija de ceea ce faci cu ea.

| varcopisicul a răspuns:

Eu una le pastrez : )) daca imi place destul de mult o pastrez la mana, daca nu, o pun pr undeva dar tot o pastrez..pentru amintiri