| Diana_8956 a întrebat:

Rsp cat mai rapid plzsadcum sa o conving pe mami sa ma lase la o prt zice ca am fost si ieri si nu ma mai lasa si nici pe ea nu o lasa cum sa fac? sa o conving sa ma lase cel mai repede si mai bun raspuns funda

3 răspunsuri:
| DBlack a răspuns:

Depinde cati ani ai. happy eu ti-as recomanda sa nu te mai ei dp maicatahee heesi sa faci ce vrei, sa o aduci pur si simplu in casa happy. cum sa te lase, cel mai important lucru, nu ii mai spune ca te duci la eahee hee cand te intreaba unde te duci, ii spui ca te duci afara, in parc. etchee hee si te duci la ea happy. nu le mai spune-ti parintilor unde va duceti concret.sau niciodata sa nu le spuneti la ce ora veniti in casahee hee

| Diana_8956 explică:

Sa vn la minebig grinskz

| Diana_8956 explică:

laughingnu asta era faza e ca nu ma lasa sa ies din casalaughingazi