| OpenMyEyes a întrebat:

S'a despartit de mine...si il iubeam enorm! dar stiam ca nu o sa dureze la nesfarsit pentru ca prietenii imi spuneau mereu chestia asta si asta m'a descurajat mai mult! dar ce sa fac sa mai uit de el? cum sa fac sa nu mai plang? ce sa fac ca atunci cand imi aduc aminte sa rad trist si sa spun "hmm... ce vremuri"? ce sa fac? funda!

4 răspunsuri:
| Cupcakee a răspuns:

Ocupati timpul iesi afara cu prieteni si uita ce s-a intamplat. Ce a fost a fost.Nu mai conteaza. Dar daca il iubesti atat de mult de ce nu il intrebi de ce s-a despartit de tine? Trebuie sa aiba un motiv.happy

Sper ca te-am ajutat cat de cat.happy

| ZUzulikii a răspuns:

Pai nu poti sa te mai impaci cu el?
Ai vb cu el, mai simte ceva pentru tine?
Si daca nunu...
Uita`l gandeste`te in altaa parte ocupati timpu cu ceva:*

| TheJoker1 a răspuns:

Draga Pikki nu iti fa griji stiu ca il iubeai dar mai sunt baieti si de mine s-au despartit multe fete nu te descuraja, o sa treci mai departe cu fata inainte, pup Aly.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de cate ori am scris asta dar o voi scrie de fiecare data cand sunt scarbita de prietenii falsi care in loc sa incurajese persoana care le e prieten o fac sa se simta mai raw

fata draga uite cum sta treaba...nu ca spun eu asa sa ma aflu in treaba dar am platit f f scump pentru ca nu am tinut cont de acest sfat

tineti dusmanii aproape dar prietenii si mai aproape caci in cele din urma ei se dovedesc a fi adevaratii dusmani

cat despre el... ia-l deoparte si discuta cu el serios, daca se poate impakate cu el, daca nu du-te intr-un loc drag tie, plangi pana te descarci iar dupa aia ridica capul sus, priveste trecutul cu calm, prezentul cu speranta si viitorul cu dragoste!

nu esti singura crede-ma... oricand vei avea nevoie TPU va fi pentru tine aici cu niste sfaturi si Dumnezeu cu tine pretutindeni sa-ti stearga lacrimile

treci si pe la biserica cand poti ca sa simti liniste si caldura caci acolo e casa oricarui credincios

voi mai trece pe la tine sa vad ce ai mai facut... sper sa mai postezi

succes si nu uita ca nu esti singura!