| Maria_3931 a întrebat:

Sa incep:este un prieten foarte bun ...care vorbesc mult cu el ...ne facem sa radem... dar cand ne intalnim...parca amandoi vrem .sa ne evitam eu am asa o chestie nu vreau sa-l vad dar vreau...nu stiu dar...credeti ca ma place...se poarte frumos cu mine .se uita la mine... voi ce credeti?

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai poate esti confuza si nu sti ce simti, de aceea vrei sa il vezi, dar nu vrei in acelasi timp...eu cred ca iti place de el, poate chiar esti indragostita de el si cred ca si el te place daca vorbesti mult cu el, va faceti sa radeti, poate puteti ajunge sa aveti o relatie frumoasa ca iubiti, totul depinde de voi 2!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Asta inseamna ca te place...si si tu il placi laughing Ma gandesc ca vorbiti pe mess....acoo totul e mai usor....ai mai mult curaj....si probabil e mai rusinos si timid cand va intalniti....preia tu initiativa si cheama'l la un suc big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca vorbesti mult cu el, tu trebuie sa iti dai seama daca te place, asteapta sa vezi cum evoluiaza intalnirile astea cu el, lasa baiatul sa faca primul pas si pe urma vezi...

| c0rn3l1uss a răspuns:

Eu nu cred nimicalaughing

| nathalie a răspuns:

Pi detaliile pe care mi le dai nu ma ajuta sa imi dau seamahappy
in orice caz, te place intr-un fel sau altulhappy
pai nu inteleg o chestie:cand te face sa razi si va simtiti bvine daca "va evitati"?
oricum... daca tu il placi si el te place poate iesi ceva frumoshappy

| MiSskAt-xx a răspuns:

In primul rand, nu inteleg ce vrei sa spui. raised eyebrows
Explica mai pe larg si eventual scrie romaneste, daca intelegi ce vreau sa spun.winking

Mersi!batting eyelashes

| Ioio a răspuns:

Poate sa te placa sau poate face asta doar din prietenie... dar daca se comporta atat de frumos cu tine ar trebui sa te lamuresti si sa il intrebi mai pe ocolite nu chiar direct...asta poate provoca o tacere si nu ai aflat nimic... daca iti e prieten bun si sta in preajma ta sa obisnuit prea mult cu tine si a ajuns sa te placa...PAREREA MEA!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil... din cate ai spus nu pot da un "super" raspuns intrebarii tale. App: la urmatoarea intrebare nu mai folosi asa des > "dar" happy :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti timida si culmea este ca si el e timid, rupe-ti pisica mai repede pana nu va plactisiti dor sa va uitati unul la altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-ati indragostit! asta este! incercati sa vorbiti.

| andraaa12 a răspuns:

Mda, pai e simplu...incearca sa vorbesti cu el, sa te imprietenesti cu el mai mult... dar incearca sa fiti in echilibru, si poate iesi ceva.