| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Sa vedem cine va sti!
O femeie sta la etajul 12 al unui bloc. Ea, dimineata, pentru a merge la serviciu, coboara cu liftul pana la parter. Dar seara, cand se intoarce, merge cu liftul pana la etajul 7 si pana la etajul 12 urca scarile. De ce?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

.pai e scunda happy
cand vrea sa coboare ajunge la butonul de la parter.dar cand vrea sa urce nu mai ajungewinking

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trage de timp că are soțul cu amanta în pat!
Pa, pa.

| AnneMarri a răspuns:

Nu ajunge la butonul de sus.

| Anduuu a răspuns:

Are un amant pe acolo? eventual pe la etajul 7? Interesanta intrebarelaughing curioasa de raspunswinking!

| BadCliché a răspuns:

Se strica liftu?laughing

| Buuff a răspuns:

Moama ce intrebare.laughingvrea sa slabeasca laughing

| Iuuuliiia a răspuns:

Nu ajunge la buton.thinking