| Mihnea_2650 a întrebat:

Saaalut! In vara ma duc in Costinesti (chiar in mijlocul sezonului)...Imi puteti spune va rog niste cluburi de noapte misto din Costinesti unde sa ma pot distra (daca imi spuneti un club in care ati fost va rog spuneti-mi parerea voastra despre el)? Si locuri care merita vizitate, gen Park de Distractii or something... Mersi mult.dau funda happy

Răspuns Câştigător
| alexakidda a răspuns:

Pwaii`. clubul Imperio aparţine de Tineretului şi e pe lângă lac. Au vrut să facă un fel de high class club, aşa cum zic ei. E frumos, mixează Lucian Bărbulescu şi Optick, iar atmosfera e cam slăbuţă în general. În Tineretului se ţin concerte peste concerte. Daca vrei sa vezi Puya, Paraziţii, David Deejay, Voltaj şi mulţi alţii, să meargi si pe acolo.winking./ Mai e si parcul de distracţii amplasat lângă gară. Caruselul, maşinuţele, trenuleţul şi sacii de box sunt cele mai importante atracţii ale parcului, la preţuri cuprinse între cinci şi zece lei. Sperr ca te.am ajutat` :-) :*.