| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Sal all eu am un prieten departe e un fel de iubit da am si aici in bucuresti de unde sunt eu il iubesc mai mult pe cel care e mai departe e din constanta dorim foarte mult sa ne vedem la vara ma duc la el dar noi vrem sa ne sarutam eu am 14 ani el 15 si noi ne pupam... dar cu gandul si ajungem sa simtit o sa spuneti ca sunt nebuna si asa estelaughing dar eu simt cand el imi trimite un pupic oare unde vrem sa ne sarutam simtitm? sau unde vrem sa ne vedem cat mai repede si unde ne iubim asa mult p. s ma suna in fiecare zi si imi spune ca ma iubeste si ca sunt viata lui oare o fi adevarat chiar nu stiu ce sa cred /

7 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna. Nu cred ca el te iubeste, nu ai cum sa iubesti o persoana pe care o cunosti doar din poze si de pe internet oh go on. Cum a spus si @Michelin, poate sa fie urat si sa-ti fi trimis poze cu alti baieti si el sa aiba o alta prietena.

Nu prea am inteles nimic din ce ai scris,, dar cu gandul si ajungem sa simtit o sa spuneti ca sunt nebuna si asa este dar eu simt cand el imi trimite un pupic oare unde vrem sa ne sarutam simtitm? sau unde vrem sa ne vedem cat mai repede si unde ne iubim asa mult ''

| Alice a răspuns:

Buna.
eu sunt din C-ta. b-).
poate ne vedemlaughing
deci.
nu cred ca te place cu adevarat.
el poate intre timp sa aiba prietena, sa fie urat si sa fi trimis poze cu alti si cand vii aici in cta sa-ti joace o versa si dupa poate
e mai complicat nu sti niciodatwhistling.
mai bine stai acolo in bucuresti si ai tot ce-ti trebuie.
adica e langa tine sti ca e cum vrei tu sa fie.
daca e ceva vb si pe privat:*
sper ca te-am ajutat:*.

| cosmin21 a răspuns:

Offf offf ce inseamna sa te indragostesti pe internet laughing

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Iubirea pe internet sunt multe cazuri dar 90% se destrama cand se intalnesc face to face.eu zic sa te multumesti cu ce ai langa tine deoarece exista o vorba NEMULTUMITULUI i SE IA DARUL! cine fuge dupa 2 iepuri nu prinde nici unul in final.

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Poate este vreun pedofil ai grija cum sa mergi la el tu fata fiind eu una nu as avea curaj, sa vina el in buc.

| MeMyseIf a răspuns:

Da,nici eu nu stiu ce sa cred.Io zic c-o fi adevarat, copilitsa draga!laughing

| Cory_1336 a răspuns:

Nu poti iubi 2baieti odata.mai bine ramai cu cel de langa tine. iubirea de la distanta nu va merge sti cum e! ochii care nu se vad se uita.