| step213 a întrebat:

Sal.am windows vista(era in pc cand l-am luat) dar acum as vrea sal formatez ...as putea descarca un windows vista dupe net...si sal folossec...eu stiu sa-l descarc dar nu stiu daca o sa funzioneze? cineva a mai facut asa ceva ...credezti ca va merge?

Răspuns Câştigător
| pababiba a răspuns:

Pai ca sa iti mearga trebuie sa il iei de pe net, sa fie bun, sa faci un cd butabil cu el, si sa il introduci in pc, apoi sa il restartezi si sa apesi pe orice tasta ca sa iti buteze de pe cd! Apoi cred ca stii ce trebuie sa faci

4 răspunsuri:
| Andreeagen a răspuns:

Merge normal ca merge numai vezi sa nu fie un windows vai si amar de mama lui happy
Succes!

| step213 explică:

Pababiba... eu stiu cum sa il formateztongue da nu stiu daca functioneaza cu windows descarcat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gramatica asta, nici de nebun nu va merge.la tine nu s-a inventat cratima? intreb si eu, din curiozitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge frate