| SongHyeRa a întrebat:

Sal cine stie ceva anime cu personaje dragute gen:Naruto, Vampire Knight si D Gray Man adica cu baieti draguti:d! dau fundita pentru cele mai dragute!

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

-Soul Eater
-Bleach
-Fate/stay night
-# Full Metal Alchemist
# Full Metal Panic!
# Full Metal Panic! The Second Raid
# Full Metal Panic? Fumoffu
# Full Moon wo Sagashite
# Fullmetal Alchemist Movie: The Conqueror of Shambala
# Fullmetal Alchemist: Blind Alchemist
# Fullmetal Alchemist: Brotherhood
# Fullmetal Alchemist: Simple People
# Fullmetal Alchemist: Tales of the Master
-Belzebub
-Trigun: Badlands Rumble
-Omamori Himari
-Dragon Drive
-Fairy Tail
-one piece
-InuYasha: Final Act
-Photon: The Idiot Adventures
-Zoids
-Bastard
-Desert Punk
-Prince of Tennis: The National Tournament
-Needless
-Getbackers
-History's Strongest Disciple Kenichi
-Tenjou Tenge
-Gintama
-Zero no tsucaima

VIZIONARE PLACUTA! toate cele bune!

5 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Dash ti-a dat mai mult shonen-uri:(
Moama, daca vrei baieti draguti, cauta anime gen shoujo, ca La Corda D'Oro. Uita-te si tu ce bishoneni au aici:

http://img2.lln.crunchyroll.com/......0_full.jpg

Neo Angelique Abyss e facut de aceeasi companie, desenele in acelasi stil dar povestea mai subtire. Eu m-am plictisit dupa prima serie, si m-am uitat pana la sfarsit pentru Rayne. *sigh*
http://img2.cdn.crunchyroll.com/......9_full.jpg

Prince of Tennis are tipi misto, dar e un anime mai lung si aia din Rikkai Dai apar pe la sfarsit. Ratia de tipi/tipe = 27:1. Deci ai de unde alege. :)) recomand echipele Hyotei si Rikkai Dai

http://images.wikia.com/princeoftennis/images/5/52/Hyotei.jpg
http://1.bp.blogspot.com/......pecial.jpg

(dar Niou e al meu)

Yu Yu Hakusho. Cine nu ar saliva dupa Hiei sau Kurama (depinde de gusturi)?

Gakuen Heaven...o sa iti placa *shameless grin*

Hakuouki (poveste cam subtire dar tipi draguuuuti)

Loveless (e yaoi)
Gravitation (e yaoi)
Princess Princess (numele e naspa, povestea e meh, dar personajele sunt ok)

Skip Beat (sunt doar 2 tipi, dar povestea e tare:D)

Earl and Fairy - nu m-am uitat, dar din poster arata bine.

Shugo Chara pentru Ikuto... miau!

Hanasakeru Seishounen...he he

Dupa cum observi, anime-urile gen reverse harem au cei mai multi bishoneni.

| Nadeshiko a răspuns:

Pandora Hearts si Kuroshitsuji mi-au placut cel mai mult.

| FlyingSparkle a răspuns:

Zero no tsukaima e foarte captivant, mai stiu lovely complex, special a, ouran high school club, kaichou wa maid-sama:X

| Amiira a răspuns:

Incearca sa te uiti la anime-urile, de aici: http://anime-ro-sub.blogspot.com/,probabil vei gasi destui tipi pe gustul tau.

| Teleshpenker a răspuns:

Cei mai draguti baieti i gasesti in animeurile shoujo(dar nu neaparat)
Incearca: Hakouki, Kuroshitsuji, Vocaloid(e formatie dar nu anime, cauta-i ca-s sexy rau XD ), Kamisama hajimemashita si Uta no prince sama