| Analia91 a întrebat:

Sal cine stie de unde pot descarca videoclipuri pentru amv-uri dar sa mearga in windows movie maker plz help me! dau fundita dar am nevoie de ajuror plz:X:X:X

Răspuns Câştigător
| DonCorleone a răspuns:

Daca folosesti windows movie maker ai nevoie de filmulete tip avi

dar daca gasesti alte tipuri de filmulete (nu AVI) nu e o problema poti descarca magic vidoe studio si cu ala poti da convert si sa le transformi in ce tip vrei sa fie (in cazut tau AVI)

magic video studio se gaseste foarte usor pe googlewinking