| Ionutmarian6868 a întrebat:

Sal..cum as putea sa prind net mai mult adica la distanta am un rutar.ca sa prind la o distanta mai mare trebui alta rutar sau ar trebui sa maresc viteza..nu stiu.

1 răspuns:
| Rpgdei a răspuns:

Normal daca tu ai semnal pe telefon de la router atunci iti trebuie viteza de la internet mărită, daca ai semnalul slab de la router asta inseamna ca trebuie schimbat cu unul mai puternic, sunt si ceva chestii care te ajuta dar nu sunt cine stie.