| FlorinFlorinF a întrebat:

Sal, de 2 zile ma doare spatele in zona plamanilor si ma doare si capu, ma simt ametit (sunt fumator) si dimineata am un gust ciudat in gura. tin sa precizez ca bunicamiu la fel a murit, il durea spatele in zona plamanilor si capu si tot asa avea gust ciudat in gura dimineata cel putin asa imi povestea el, credeti ca sunt urmatoru pe lista neagra big grin?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Probabil, dar lasa tigara si fumeaza narghilea ca nu e asa daunatoare.

7 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

In primul rand nu ne-ai spus ce varsta ai si din cauza carei boli a decedat bunicul tau! Cancer la plamani? De obicei cancerul se mosteneste asa ca ar fi bine sa consulti un medic ca sa previi din timp boala. Asta in cazul in care nu vrei sa fii "urmatoru pe lista neagra". Baftawinking

| FlorinFlorinF explică:

Pai bunicamiu era sanatos tun, numai ca intr-o zi la prins ploaia in drum spre casa si de atunci a racit, era o gipa banala de primavara, el avea 70 de ani, ii murise nevasta big grin deci era vaduv dar era foarte activ din punct de vedere sexual si fizic laughing (vorbesc serios) de cand l-a luat gripa a inceput sa se simta tot mai rau si intr-o dimineata dupa ce sia baut cafeaua si dupa ce a fumat i-a facut pachetelu pentru scoala lu nepotamiu si s-a dus un pic in camera lui si s-a pus in pat si a murit in 10 minute cred ca a fost stopcardiorespirator, dupa 30 de minute de resuscitari cei de la SMURD au declarat decesul. am 18 ani si am gasit o super metoda sa nu ma mai doara spatele, il pun pe nepotamiu sa ma calce cu fieru de calcat pe spate big grin bineinteles imi pun un prosop pe spate sa nu ramana urme, si vad ca din ce in ce ma simt mai bine deci nu cred ca mor, dar in schimb ma dor ochi tare rau de tot, sa fie tot o gripa banala?

| anonimCelebru a răspuns:

Stiu un batranel la mine in cartier care a murit la 80ani si fuma numa tigari carpati si toate alea de erau pe vremuri laughing era varza, oricum stiu ca a murit de batran...dar sfatul meu ar fi sa mergi mai intai la doctor si sa renunti la tigari ca nu toti suntem ca acel batranelwinking

| dkidda a răspuns:

PFF.nu poti afla numai daca te duci la medic. Sfatul meu este sa te duci cat mai repede

| steve76 a răspuns:

Si eu cam la fel simt, intreaba un doctor, eu am sa ma duc

| MaGicElEmEnt a răspuns:

Eu cred ca mai ai de traitlaughing unai bunicatu si una esti tu tu esti tanar el batran la tine organele sunt mai puternicewinking Funda?happybig grin

| titza a răspuns:

Cati ani ai?