| Deutza_5625 a întrebat:

Sal looome am o rugaminte anul asta trec in clasa a 7-a si imi place un coleg foooarte multbig grin imi puteti da niste ponturi despre cum as putea sa flirtez cu el si sa aflu daca ma place... ah si mai e ceva am parul lung, imi spuneti niste idei de coafuri si de tinute? pls!big grinkiss

Răspuns Câştigător
| Antonik a răspuns:

Pentru prima intrebare: ai putea sa te porti frumos cu prietenul tau, flirtand discret, si zambind frumos. Cel mai bine este sa ai stilul tau unic, ceea ce sunt sigura ca ai, si sa fi cat mai naturala.Este bine ca intotdeauna sa il faci sa iti vada frumusetea ta interioara. Ca sa il cuceresti, trebuie sa vorbesti frumos. Cu timpul, purtandu-te asa, este imposibil sa nu te placa.

Pentru intrebarea a 2-a:pentru parul tau lung s-ar potrivi multe coafuri, care trebuie sa te [una in evidenta pe tine, fata ta si caracterul tau.Trebuie sa iti stea bine, si sa te simti mandra.Ai putea sa te tunzi in scari, sa il filezi foarte mult, pentru ca asta este ultima moda. Ai mai putea sa ti-l tunzi mai scurt, pana la umeri, daca iti place. Mai poti opta si pentru un breton funcky, daca iti sta bine.Asta depinde si de gusturile tale.

Pentru tinute, nu as putea sa iti recomand prea multe, pentru ca fiecare are stilul lui si optam pentru haine diferite, pentru stil si model diferit, right?
Ai putea sa iti achizitionezi reviste de moda si sa te uiti prin ele, si sa iti alegi si sa-ti faci pareri pentru hainutele care iti plac.

Mult succes! Pup :*