| dennnnnnisa a întrebat:

Sal stie cineva cum s-a realizat impletitura aceasta http://images.google.ro/......tp?/imgres pentru atata skris dati sh voi un copi si punetzi linkul acolo unde trebuie :D:D: )))

5 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Pai este destul de simplu, este vorba de clasicul "spic" dar facut intr-o parte si care se termina intr-un fel de codita ciufulita. E simplu de facut, insa trebuie sa ai fizionomia de asa natura incat sa te avantajeze. pupici

| camelia1812 a răspuns:

Oo ce tare e :X

laughingcand afli sa mi zici si mielaughing

| dennnnnnisa explică:

@ sandra12345 : mi-am dat seama ca s`a realizat cu mana. dar cum e intrebarea nu cu ce s`a realizat tongue

| sandra12345 a răspuns:

Cu mana s-a realizat straight face