| MeLnY a întrebat:

Sal'tare! asta e mai mult pentru baieti.big grin.in special din judetul brasovbig grin

Particip de ceva timp la un concurs.pe un site! se pariaza pe meciuri de fotbal(pauza-final-scor-marcator). se castiga multe premii.(cei mai buni castiga 2 bilete la orice meci de fotbal din lume... cel mai bun grup castiga bilete pentru fiecare membru la un meci de'al nationalei sau al unei echipe romanesti, transport platit.si consumatie 6 mil. iar castigatorul fiecarui grup participa la o tragere la sorti din care se aleg 23 de persoane care castiga un tricou cu MVP-ul CM2010)
Si am gandit sa fac un grup(colegi.prieteni,doar din judetul brasov). dar mai avem nevoie de cateva persoane.pentru ca sezonul 5 incepe vineri.si va fi doar cu meciuri de la CM
Deci.se baga careva?
Astept mesaje...cat se poate de repede.ca mai e putin pana incepe CM!
Ms anticipat!

1 răspuns:
| hd04wbw a răspuns:

Ma bag eu daca vrei.