| Hollywood a întrebat:

Sal, toti cei care ma au in lista de mess ma vad cu numele X, eu vreau sa imi schimb numele, sa ma vada cu Y cum fac? am vazut ca unii lau schimbat

Răspuns Câştigător
| Katheeeee a răspuns:

Sau: in Messenger, selectezi Actions->Send My Contact Details->tii apasata tasta Shift si cu mouse'ul selectezi toate persoanele din lista ta, dai Finish si gata happy.

1 răspuns:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Dai un mass si zici sa dea ctrl+shift+r si dai accept si gatabatting eyelashes. Funda?