| Iordache_Danny_1997 a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa ma apuc de sala...mentionez ca fac sport de 3 ori pe sapt si alerg aproape in fiecare zi,as vrea pentru inceput greutati mici, ce spuneti ar trebui sa mai astept? Funda!

P.S: Sa raspunda doar cine cunoaste, nu va bagati in seama aiurea.

Răspuns Câştigător
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Nu,nu cred ca trebuie sa mai astepti. poti merge la sala, cauta un program de antrnament pentru incepatori, si incepe cu greutati mai mici.

1 răspuns:
| Maxim96 a răspuns:

Depinde la ce nivel esti, dar daca practici sport regulat de mai mult timp, cred ca merita sa incepi sa te duci la sala, insa ceva mai usor deodata.