| AmMulteProbleme a întrebat:

Sal TPU, am la distozitie 700 lei si nu stiu ce sa imi cumpar dintre : tableta sau un telefon, as dori sa imi iau ceva exclusiv cu sistem android si sa aiba un ecran maricel si in cazul telefonului camera de cel putin 3.5 mp. Dau FUNDA, astept sa imi daiti exemple de tablete-telefoane pana in 700 lei si sa imi spuneti ce ati alege in opinia voastra. Vreau sa dau funda in seara asta, REPEDEEEE

Răspuns Câştigător
| Conescu_Radu_1990 a răspuns:

Telefon ia-ti Sony experia are mess facebook wifi merg jocurile care le iei depe net... e in jur de 600 lei si iti mai raman 100 de lei de care iti iei A.T.I RADEON (placa video de PC iti va merge gta 5 si jocurile din 2013 2014)

3 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Bună.
Telefoane noi apar cred că în fiecare lună. Prin urmare,o să-l vrei de fiecare dată pe cel mai recent.
Eu zic să îți iei mai degrabă un ceas de mână.Ai deja PC,care-i rostul tabletei?
P.S:În legătură cu tableta,poți căuta prin întrebările mele, am pus și eu una o dată legată de aceasta, vezi răspunsurile acelor utilizatori, poate te vor clarifica.
Pa, pa.

| iulain13 a răspuns:

Uite aici o tableta foarte buna pentru gaming ce isi merita banii:
http://www.emag.ro/......E0ZDKBBBM/
ia-o resigilata, e 600 si ceva pe eMAG

| Man123 a răspuns:

Salut. Eu zic daca vrei ceva calumea si de calitate iti recomand Nokia N8 ai putea sa mai strangi 300 lei si sa iti cumperi unul nou, sau sunt si mai ieftine... Tableta nu face mare lucru fata de telefon, nu poti sa o iei in buzunar si nici nu o poti folosi pentru a suna.