| Ramo_9106 a întrebat:

am si eu o intrebare.cum sterg un prieten de pe facebook?(am noul profil cel cu cronologia) dau funda!

3 răspunsuri:
| LexyLexx a răspuns:

1. dai la pr care vrei sa stergi.
2. langa nume, la dreapta, e un buton unde scrie "prieteni", dai click acolowinking
3. apoi dai click sterge prieten si gatawinking ai rezolvat.

| fansmiley13 a răspuns:

Pai e simplu :intri pe profilul prietenului si dedesubt de poza scrie friends pui saggeata acolo si dau unfriend sau scoate din lista de prietenbig grin

| fansmiley13 a răspuns:

Intri la prietenul pe care vrei sa il scoti din lista ta de pr si unde scrie friends pui sageata acolo si iti apare unfriend sau scoate prieten cv de genu ...depinde daca ai in engleza sau in romana fb si gata baiulbig grin