| Izzaabellaa a întrebat:

Sal TPU azi mi-am facut breton intr-o parte si vr niste coafuri si apropo am parul mai jos de umeri si sunt un saten deschis la par ma refer deci cele mai bune primesc funda

Răspuns Câştigător
| IateyourCookie a răspuns:

Sall.deki ceva de genu am si eu parul (culoare, lungime, tunsoare). cred ca ti-ar sta bine cu o coada de cal.stiu pare banala dar in comparatie cu o bentita viu colorata(elastica) va arata super... poti incerka asta si cu coc.

1 răspuns:
| Mara_4052 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa ti`l tapezi sus si sa ti`l umfli... Iar in jos sa ti`l indrepti daca ai placa si bretonul sa ti`l lasi pe frunte...Se poarta coafurile de genu` asta