| smecherul71 a întrebat:

Sal TPU cand aprind calculatorul imi cere parola de la administrator cum o scot ca am bagat-o din greseala

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Pai daca esti asa smecher cum de iti cere parola compul? Te-a smecherit el pe tine?

Te duci la start, run si apesi acolo in casuta aia de la Run control userpasswords2 si debifezi casuta cu "Users must enter a username and password... " apoi o sa iti ceara parola care o bagai pana acum.

Succes, presimt ca o sa ai nevoie

1 răspuns:
| AncaVG a răspuns:

Dai la start sus la ultim poza unde scrie administrator sau numele pe care ti l-ai ales tu, dai inapoi (sageata verde indreptata spre stanga) si ai in stanga la activitati corelate tot ce iti trebuie pentru a scoate parola.Bafta!