| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu Metin2United, cand intru in el ma scoate, iar ch-urile nau de aia daca e normal, buzzy sau full

1 răspuns:
| AlexUtza3q a răspuns:

Nici eu nu stiu, am incercat alte metinuri si nu merg! daca mai ai un cont pe united imi dai te rog frumos? sau pe alte metinuri? nu cont dar sa fie usoare gen united...id meu de mess xgirldyxoxolove... daca ai alte conturi de pe alte metinuri pls sa ma contactezi! AAAA s-ar putea sa nu mai mearga pentru ca sunt prea multi playeri si a fost inchis