| lovelyii a întrebat:

Sal TPU big grin fetelor pls care va pricepeti sa zic asa mai bine la "{[fashion]}" dati-mi niste sfaturi ideei dde rochite pentru nunta matusii mele. Vreau sa fac o impresie buna si as vrea sa imi dati cateva idei de rochite dragute happy. anul acesta am inteles ca se poarta rochite cu modele florale acum puteti sa-mi dati linkuri :* cu dif modele si cateva miicii sfaturi happy. (12 -13 ani). Ms :* Fundita~!

Răspuns Câştigător
| Coriine a răspuns:

Buna!
Am o prietena care are de curand o surioara,iar la botez a purtat o rochita cam tot in aceste feluri,si i`a stat super,impreuna cu o coafura pe masura, dar inacelasi timp simpla:">, priveste:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Mie imi plac modelele astea scurte, si "voluptoase"in jos:X.
Tie nu?:X
Pupici!:*

1 răspuns:
| missguccigirl a răspuns:

Pai ai putea purta o rochie cu bretele sau fara (depinde cum iti plk sau in care iti sta mai bine ) de culoarea pielii (e cel mai la moda anul asta) cu floricele mici sau cu modele de flori daca iti place sau chiar simpla arata f bine... sper ca te-am ajutat