| HitmaN223 a întrebat:

Sal TPU ma ajutati si pe mine cu messul.De o saptamana nu mai mere dau pe el imi apare yahooid, password mi le bag si cand dau sing in imi da eroaretonguelease tell Microsoft this problem
we have created an error report that you can send to us.We will treat this report as confidential and anonymous

2 răspunsuri:
| boogbv a răspuns:

Inceraca sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi din nou...sau daca nu poti intra pe email de pe google si poti vorbi pe email.

| HitmaN223 explică:

Am facut cu dezinstalarea dar nu merge