| GajikOvidiu a întrebat:

Sunt pe clicknetu romtelecom si am downloadat windowsuri si antivirusuri care nu stiu daca costa sau nu. O sa`mi vina la factura sau daca costa trebuia sa am un cont bancar?

Răspuns Câştigător
| firstb a răspuns:

Pai ce ai luat intr-adevar costa... dar ai ales sa instalezi versiunea trial. adica de proba pe o anumita perioada de timp. daca vrei sa cumperi trebuie doar sa dai buy. si evident sa-ti introduci datele contului bancar. asa ca nu-ti fa griji.

1 răspuns:
| GajikOvidiu explică:

Deci spui ca trebuie sa am un cont bancar ca sa downloadez ceva care costa nu?