| Bogdan19999 a întrebat:

Va rog imi puteti spune ce programe sunt folosite pentru transmisia posturilor tv, ca sa fiu mai exact, pentru grafica tv. Ce programe sunt folosite? As avea nevoie de raspunsuri cat mai rapid posibil. Multumesc. FUNDA!

1 răspuns:
| Barticandreya a răspuns:

Pai este un sait: Cool tv se numeste, asta este saitul: www.cool-tv.ro/. Dar ATENTIE trebuie sa te duci in dreapta la pagina AJUTOR si sa-ti instalezi SOP CAST si VLC PLUGIN!, sa stii ca nu ai proble la incarcare si se descarca foarte usor.