| BitKode a întrebat:

Sall! Ajutati-ma va rog..Am activat optiunea cu internet nelimitat de la frog si imi cere setarile.am dat mesaj la ei si zice ca setarile trebuie facute manual da nu stiu cum sa fac..am Samsung galaxy mini...repede..Funda

Răspuns Câştigător
| crazyboy98 a răspuns:

Pai si eu am galaxy mini si hai sa-ti zic cum procedezi.
cauti la un prieten o cartela de Orange intri pe www.orange.ro si dai acolo pe bara setari de date. alegi modelul telefonului si scrii numarul cartelei dupa aia aia de la Orange iti vor trimite un mess unde se vor face toate automat.
sau pe cosmote suni9 la 44 si se afc automat cu tarif de 44centi