| BeatriceRamo a întrebat:

Sall allbig grin...cum fac sa am fake idle happy pentru ca am incercat tot felul de programe si nu mergsad plzzzzz hellp mebig grin
msz:X

4 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Incearca programul acesta: http://www.stealthsettings.com/ym/idles.zip si extrage-l undeva:

1. Inchide Messenger-ul
2. Copiaza fisierul idle. dll in C:\Program Files\Yahoo!\Messenger
3. Deschide Messenger-ul, du-te la Messenger –> Preferences –> Privacy –> Idle Status -> Show me as "Idle" if i don`t use the computer for 1 minutes. -> Apply -> OK
4. Lansezi idle. exe si dai click pe Set Idle, daca vrei sa fi Avalabil click pe Available sau daca vrei sa iti cureti status-ul click pe Clear Idle.

| asko a răspuns:

Incearca cu hyper ym
http://numedecod.ro/HyperIM/
sau alt client de messenger - pidgin de ex.

| NimeniAlta a răspuns:

Mergi la mess....sus la messenger>preferences> privacy si selectezi casuta cu show me as idle if i don't use the computer for [selectezi 1 minut] minutes. Apply>ok si gatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu invitatie pe fake:X