| xJmEcHeRasUxMaDutzUx a întrebat:

Sall am Descarcat FreeZeTimeMetin2. e un server privat. si acum cand il deschid sal instalez imi apare o Casuta Neagra Scrie ceva si in cateva secunde dispare. ce pot sa-i fac. dau Funda. scuze categoria dar e cea mai "populata"

1 răspuns:
| RaduEmanuel a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe joc si selecteaza 'Run as administrator'. Daca nu merge, incearca sa intrii pe contul de administrator al calculatorului, in cazul in care esti pe un cont limitat. Daca nici astea nu merg, incearca sa dai pe config, care se afla in folderul jocului si fa-ti niste setari mai pentru PC-uri slabe, poate nu ai pc bun pentru a putea juca metin2.