| вσмвση3ℓ a întrebat:

Sall... am intrat acum pe yahoo messenger si din 200 happyde contacte au mai ramas cu 20 crying... oare ce s`a intamplat? are cv id sau a spart cineva parola?

Răspuns Câştigător
| SclipiciPeTava a răspuns:

Cu siguranta cineva ti-a aflat parola.ti-a spart-o..pentru ca contactele nu se sterg asa, din seninhappyincearca sa pui inapoi id-urile pe care le mai stii sau pe care le poti recupera si apoi schimba-ti parola. sper ca ti-am fost de ajutorbig grin