| AlinaMarianaIipc a întrebat:

SAll! Am o problema ieri am venit de la bunici (la tara) si bunica mea mi-a spus sa fac apa cu albastru demitelin si m-am facut tot unade albastrudemetelin! Ma-m spalat cu detergent, clor, cif si nu se ia deloc! Vreo idee! Dau fundita celui mai eficent raspuns!

Răspuns Câştigător
| Mihaela_3488 a răspuns:

Buna! Ai putea sa incerci sa te speli cu sare de lamaie. In general, scoate petele si murdaria! Merita sa incerci. Multa bafta!:*:*:*

3 răspunsuri:
| lolfashion a răspuns:

Poi stiu ca o prietena isi facea suvite cu albastru de metina iar eu o ajulttam
stiu ca s-a dus cu muult mult sapun straight face incearca poate merge
si pe parule ei s-a dus dupa mai multe spalari

| diantzaa23_7337 a răspuns:

Incearca sarea de lamiie! crede-ma ajuta

| Zuzu98 a răspuns:

Pai. Incearca sa dai cu partea aspra de la burete si cu un sapun cat mai eficient precum : protex, dove. Si poate o sa te ajute.happy.